PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MilanGMB  |   |  26.12.2014. 13:17

@Novi Sad: Bio sam proslog vikenda u Rtnju. Hrana je bila ocajana, soba prilično hladna, zidovi kao da su od flis papira sve se cuje. Sve su to meni neki novi ljudi uz nov ambijent. Ajde ako se vec izgubio smek starog Rtnja bar nove stvari mogu da budu dobre. Ne znam od cega su nadzidali ona dva sprata ali bukvalno kao papir su zidovi takoreci bez zvucne izolacije. Uz kombinaciju ovakvog smestaja i nedostatka snega otisao sam bas razocaran iz Rtnja.

Moram da napomenem da ja nisam uopste izbirljv ni po pitanju hrane ni po pitanju smestaja.

2+3 = (malim slovima)