infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ivan Nikolendzic |
|
25.12.2014. 00:33
Alex,add-uj me na face-u ako imas-Ivan Nikolendzic,ili evo ti broj fona:0628432409 :)Da ne bude skroz off,istina je ovo sto su drugi clanovi pisali ispod-crtao se obilniji sneg u petak krajem dana i subotu,ali se provuklo samo kroz 2-3izlaza,nakon cega je pocelo da se ublazuje.Sada je tu ostalo (i drzi se na nekih) ~ 9-10cm snega.Oci su sada uprte u drugi ciklon,kojeg eto vec u nedelju.E, taj ima potencijala da donese ozbiljan snegopad.:)
2+3 = (malim slovima)