infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nikola654321 |
|
24.12.2014. 12:16
Meni ovo po kamerama lici na lose skijanje. Koliko god volim skijanje, mislim da bih radije iskoristio dan za setnju. Pre neku godinu sam iskusio ovakvu situaciju. Cekalo se 10ak min na ukrcavanje, 5min traje voznja, a sneg mokar i spor i taman kad krene onaj strmiji deo na sredini, izleti neki neobuzdanko i mora da se koci i tako za 2 minuta prodje voznja, pa opet na cekanje.
2+3 = (malim slovima)