PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ljubostinja  |   |  23.12.2014. 22:22

Pozdrav ljudi, evo da dam mali doprinos u prognozama, iako to Kimi radi odlicno. Od petka se konacno ocekuju obilnije snezne padavine. Izmedju petka i subote i u subotu tokom dana prema vecerasnjim modelima prognozira se i preko 20mm padavina na niskim temperaturama. To bi trebalo da bude oko 30cm snega. Vec naredne nedelje stižu nove padavine ali to je jos daleko za neku ozbiljniju prognozu. Ono sto je vazno da ce temperatura biti znatno ispod nule, pa bi najvisa dnevna bila do -8C.

2+3 = (malim slovima)