PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SAPCANIN  |   |  23.12.2014. 12:39

Ima dobrih izgleda za sneg krajem nedelje i sledece nedelje

Link >>>

A boga mi i za moj grad i u celoj Srbiji ZA NOVU GODINU I PRVOG JANUARA.Nista lepse 8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Link >>>

2+3 = (malim slovima)