infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nikola654321 |
|
22.12.2014. 13:17
@NSalajka, ako je vlaznost vazduha niska, sitne kapi vode se lede i na plus 1. Drugacije je kod vodene povrsine. Vazduh danas je "cist", narodski receno, ostar, tako da se i postojeci sneg sporije topi, nego da je -2 sa vlaznim jugom. Npr. u BG-u se brzo otopi sneg na 0 ili 1 stepen, a na planinama se ista kolicina zadrzi duze i na +5. Razlika je u pritisku, vlaznosti, razredjenosti vazduha...
2+3 = (malim slovima)