PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  21.12.2014. 12:45

Koliko vidim sad radi i top :)...Ma biće sve to ok. vidi se da se ljudi trude i da pale osnežavanje kad god vremenski uslovi dozvoljavaju.Najvažnije je da sneg koji se najavljuje oko Nove godine ne pada na golu zemlju.

2+3 = (malim slovima)