PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  19.12.2014. 15:41

Vidi kimi daj neku prognozu. Slazi nas ,makkar da zivimo u nadi hehe. Dobra je staza ova jedna ali ipak vecina ljudi ceka snijeg da ide da se skija na vise staza. Daj neku prognozu pa makar I najgora moguca 😊 . Pozz za sve ljubitelje skijanja.

2+3 = (malim slovima)