PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

lucky  |   |  16.12.2014. 22:58

gledam prognoze za oko Nove godine na accuweather, nekako su mi najtacniji, i gledam da od 28og dolazi veliki snijeg i hladnoca... jos kad bi kimi dao svoje misljenje?

2+3 = (malim slovima)