infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
no1 |
|
16.12.2014. 22:51
Hvala Bogu pa nas ovaj portal ne bombarduje glupostima o Novaku Djokovicu i Seiku.Samo čovek da pukne od smeha u danasnjim novinama. Prvo Novak gradi pa porodica demantuje :)Prava istina je da su Djokovica "reketirali" u opstini Raska za gradjevinsku taksu. Trazili su mu nenormalnu veliku taksu pa je covek odustao od gradnje. Mada gledajuci sta radi sa restoranom Novak i nije mi zao. Ljudi tamo rade za mizeriju a on dere sa cenama. Svaka cast Djokovicu za tenis ali neka se drzi reketa i dalje.Seik je naravno prevara i prica za sebe :)
2+3 = (malim slovima)