PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

no1  |   |  16.12.2014. 22:51

Hvala Bogu pa nas ovaj portal ne bombarduje glupostima o Novaku Djokovicu i Seiku.

Samo čovek da pukne od smeha u danasnjim novinama. Prvo Novak gradi pa porodica demantuje :)

Prava istina je da su Djokovica "reketirali" u opstini Raska za gradjevinsku taksu. Trazili su mu nenormalnu veliku taksu pa je covek odustao od gradnje. Mada gledajuci sta radi sa restoranom Novak i nije mi zao. Ljudi tamo rade za mizeriju a on dere sa cenama. Svaka cast Djokovicu za tenis ali neka se drzi reketa i dalje.

Seik je naravno prevara i prica za sebe :)

2+3 = (malim slovima)