PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zorano1  |   |  15.12.2014. 23:32

Ne znam samo zasto je sklonjena barakica, kucica koja je bila pored zicare za Pancic. Tamo je mnogo lepo bilo popiti nesto pojesti , ugrijati se barem malo i nastaviti dalje ili nazad u hotel.

2+3 = (malim slovima)