PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

damjan  |   |  15.12.2014. 13:40

Pozdrav svima,

Sto ne radite nesto nego se prepucavate po sajtu? :-)
Kopaonik je u zadnje vreme napredovao i svake godine vidimo neke pomake. Takode, misljenja sam da je namena ovog sajta da nas upozna sa trenutnom situacijom na planini, a vase sugestije biste mogli da posaljete nadleznima.

Srdacan pozdrav,
Damjan

2+3 = (malim slovima)