PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kop...  |   |  15.12.2014. 07:19

@no1 ta razlika od 3E koju navodis ne nevidljiva ako se pogleda kurs E pre 8 god i sad, tako da nije nista jeftinije ;)
@ski-manijak nisam od ovih sto pljuju kop, svestan sam da sam put, smestaj i sve ostalo sto povlaci boravak na alpima bi kostao duplo vise, ali realno za uslove u kojima je nasa zemlja cene su malo naduvane, gledajuci u E cene ski pass-a su sa malim izmenama, ali gledajuci u DIN (sto je zvanicna valuta ove zemlje) vidi se razlika, ali dobro, kako god, svaki put sam se super proveo na kopu tako da nemam neke zamerke.

"Jos se nije rodio onaj ko je narodu ugodio"

2+3 = (malim slovima)