infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
ski-manijak |
|
15.12.2014. 06:57
@el_chicotakav stav je upravo zbog toga sto ovi koji ovde pljuju kop i kojima se skija po alpima i dolomitima ne zna ni ski cipelu da zakopca... bas zbog toga sam napisao da uzmu kliska.. a da li ti druze/devojko zaista mislis da su takvi ljudi spremni nesto da promene? mislim da se varas.. pizdrav za sve ski-manijake i sve ljubitelje kop-a...:):)
2+3 = (malim slovima)