infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
El_Chico |
|
15.12.2014. 00:38
@ski-manijak Druze, upravo zbog tog stava "Ako vam se ne svidja,pasos u ruke, kliska u kola i idite gde hocete" su ljudi i ljuti. To nije normalan stav, normalan stav je "Ne svidja vam se, ok, ajde da vidimo zasto, sta mozemo da popravimo da poboljsamo da bi vam se svidelo" Naravno da ce uvek biti nerealnih ljudi koji ce se zaliti na sve sto se zaliti moze, ali ja pricam o ostalih 95%.
2+3 = (malim slovima)