infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
kliker-np |
|
12.12.2014. 13:55
Jeste kopaonik juzna planina. A nije istina da su staze na maloj visini. Jesu bukvalno gledano ali za razliku od zabljaka bjelasice I drugih mesta staze su na vecoj nadmorskoj vidini. Nije to problem. Npr.na bjelasicu kolasin padne troduplo vuse snijega nego na kop. Za zabljak da nepricam. Nego je kop na lose mesto. Svaka padavina veca pokupe crnogorske planine koje su prvo na udaru. Sa istoka pokupe karpati itd. A kop nije na maloj visini. Pogledaj mnoga skijalista u alpama su kao kop a I manje. Steta!!
2+3 = (malim slovima)