PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ssale  |   |  12.12.2014. 13:17

Nije Kop jedino skijalište koje ove godinae ima problema, pola austrijskih skijališta je odložilo ski opening zakazan za prošli vikend. Bansko u Bugarskoj ima snega momentalno, ali temperature idu i do 15 stepeni. Topovi koji prave veštak su neupotrebljivi na ovako visokim temperaturama, i nisu svemogući čak i da je znatno hladnije, za pravo skijanje treba nam njegovo veličanstvo prirodni SNEG

2+3 = (malim slovima)