PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ssale  |   |  12.12.2014. 12:42

Nažalost, obistinjuje se ono šro sam pričao ovde pre nekoliko godina, a to je da je Kopaonik planina sa stazama na niskoj nadmorskoj visini i da se nalazi prilično južno, snega svake godine sve manja >:(

2+3 = (malim slovima)