PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ISIS  |   |  12.12.2014. 10:44

Evo nama jos losih vesti... Od nedelje stize opet prodor jakog ciklona sa puno kise.
Deluje mi kao da ce opet sve da ode, kao rukom odneseno...Vec od subote krecu visoke temperature, a od ponedeljka i padavine, nazalost u obliku kise.

Eventualni sneg je moguc samo na vrhovima Pancic, Gobelja, Karaman...

2+3 = (malim slovima)