PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

instruktor  |   |  10.12.2014. 10:29

Treba malo vremena da se podloga zamrzne,nije problem nabacice se sneg,mislim da ce za vikend to biti ok.Skijaliste bi trebalo da izadje sa informacijom o ceni ski karte za vikend,ipak je ovo pravi ski opening,bilo bi korektno barem za pocetak!Pozdrav za momke sa vestackog osnezavanja,samo napred...:)

2+3 = (malim slovima)