PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  05.12.2014. 00:06

Pozdrav svima, koji kao i ja čekate sneg :). Uglavnom, sneg se očekuje početkom sledeće nedelje ili već za vikend.Decembar će biti siromašan po pitanju snega verujem da će biti za skijanje, ali većinu posla će tu osnežavanje da uradi. Januar će doneti dosta snega i temperature ispod nule tako da već u prvoj nedelji januara može da se očekuje oko 20 cm snega. Kao što sam prvi put rekao ove prognoze koje objavljujem su oko 60-70% tačne. Samo nek nam KOP brzo zabeli! :D

2+3 = (malim slovima)