PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

k-op-ening  |   |  04.12.2014. 12:52

...javlja mi se....
ove godine pravo skijanje za Novu godinu, a možda i pre, krajem sledeće nedelje, al još ništa nije sigurno...

"crveni telefon" mi baš ne radi najbolje pa možda i nisa dobro razumeo šta VELIKI MANITU javlja...:D

2+3 = (malim slovima)