PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

miki3  |   |  03.12.2014. 15:27

LJUDI ODUSTANITE OD ODLASKA GORE,DOKLE DA PUNIMO DZEPOVE DRUGIMA I EKIPI DIREKTORA TASNA, MASNA PRAVE NAS BUDALAMA DA PIJEMO MOZEMO SVUDA A ZA BLATO DA ME SAMARAJU SA CENAMA JA SEBI TO NE MOGU DA DOZVOLIM BOLJE DA SE PUKNE 50.100E STO SMO DALI ZA SMESTAJ NEGO POTROSITI JOS 200,300E NA OVO BLATO :''(

2+3 = (malim slovima)