PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Prašak  |   |  03.12.2014. 11:59

Ma sta vam je bice full otvaranje blatnjave sezone ,zanima me da li je vec neki broj ljudi odustao... Ja idem svakako pa cisto da proverim za ostale... Ja sam spremio gumene cizmice i kliska za blato....

2+3 = (malim slovima)