PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  03.12.2014. 11:16

opening bi odlozili da imaju i malo pameti. najavljen je snijeg nedelja ponedeljak utorak,tako da bili bi svi zadovoljni i mi i oni,vise ljudi svi zadovoljni,a ovako bruka ako sad bude..

2+3 = (malim slovima)