infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
nana |
|
03.12.2014. 11:04
@skijasNaravno da sam postavila to pitanje kada svi sa Kopa daju informacije ili da ce raditi 3 ili 1 staza. Informaciju smo dobili juce. Znam da se to kosi sa zdravim razumom zbog plusa u temperaturi, ali bi mogli da izadju sa nekom jasnom informacijom. Btw, nije jasan ni taj konstantni plus, teperatura je max do 2, a u nedelju se prognozira sneg i minus, poslednji dan ''otvaranja''..
2+3 = (malim slovima)