PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nana  |   |  03.12.2014. 11:04

@skijas
Naravno da sam postavila to pitanje kada svi sa Kopa daju informacije ili da ce raditi 3 ili 1 staza. Informaciju smo dobili juce. Znam da se to kosi sa zdravim razumom zbog plusa u temperaturi, ali bi mogli da izadju sa nekom jasnom informacijom. Btw, nije jasan ni taj konstantni plus, teperatura je max do 2, a u nedelju se prognozira sneg i minus, poslednji dan ''otvaranja''..

2+3 = (malim slovima)