PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

matt.  |   |  02.12.2014. 11:43

Pa ne znam kojom logikom mislite da bi bilo ko pomerio otvaranje, i prebacio sve goste koji su sada rezervisali u novi termin u kojem su drugi gosti rezervisali. Otvaranje je uvek bila cista lutrija.
Otvaranja ce sigurno biti, pustice KGB na kojem ce biti vise blata nego snega i ispostovace formu...

2+3 = (malim slovima)