PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

xxx  |   |  02.12.2014. 09:20

@nik0la i sta sad? zasto dolazis ovde da kazes to? jel da natrljas na nos ili ispadnes pametan. Ako neces na Kop ne moras sta koji Q ovde obavestavas de ces da ides... iovako ovo gno ne pada jos ti dodjes da jedes ista

2+3 = (malim slovima)