PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  02.12.2014. 00:26

Nadam se da će barem u januaru biti nesto snega da se skija na svim stazama...Ovako decembar je do druge polovine propao...Daj Boze natrpaj malo i nas ne samo amere...

2+3 = (malim slovima)