PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  02.12.2014. 00:10

Kakavi su to lopovi. Kao nemogu da ga odloze hhaha. Pa mogli su najavit otvaranje sezone 20tog avgusta bilo bi makar toplo. Mislim blamaza na na otvaranje sezone bez snijega. Neznam kakvu poruku time salju..

2+3 = (malim slovima)