PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MeteoPlaneta  |   |  01.12.2014. 18:56

Ovih dana mi smo u toplom sektoru ciklona uz vrlo izraženu temperaturnu inverziju. Inverzija će biti "razbijena" u sredu, kada će Kopaonik ponovo biti jedna od hladnijih lokacija u Srbiji. Inverzija (kada je u prizemnom sloju toplije nego u višim predelima - što naravno nije uobičajeno) će se zadržati jedino u Timočkoj i Negotinskoj krajini i nakon srede.

Elem, što se samog Kopaonika tiče, prema najnovijem prognostičkom materijalu 7. decembra očekuje se zahlađenje uz vrlo moguć sneg. Temperatura bi otišla u dublji minus, a bilo bi i padavina. Do tada, odnosno skoro do samog kraja aktuelne sedmice maksimalne temperature biće u plusu, uz povremenu kišu. U utorak i sredu duvaće pojačan istočni i jugoistočni vetar.

Link >>>

2+3 = (malim slovima)