infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
border |
|
30.11.2014. 19:15
Evo sta de desava kad je pohlepa vodilja! Skijalista Srbije svake godine pomeraju ski opening za nedelju dana ranije, a ove godine snega nece biti. Umesto da je ski opening u drugoj polovini decembra, kao sto je bilo ranijih godina, veca je verovatnoca da ce biti snega. Ljudi su uplatili smestaj, i sta sad? Vi cete da odlozite ski opening, a mi cemo da setamo po blatu? Profesionalnost vam nedostaje!
2+3 = (malim slovima)