PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni82  |   |  30.11.2014. 19:00

Saki, bog te cuo. Ja sam spremio kaljace za opening...skije ce sacekati sneg i zaledjene staze. Cenim da ce biti sledeca situacija sve mi se cini: da ce ski opening prvo biti na staroj planini sto najmanje zele iz skijalista srbije kao i ljudi koji lobiraju za kop, jer ako se ljudi ispucaju na staroj i vide malo cene svega, kop ce bar 20 %ljudi zaobici na openingu. U prevodu nece se obogatiti na kopu za ta 4 dana...kao sto su planirali.
Sutra ce biti saoptenje iz skijalista i potvrda da ski openinga nece biti u cetvrtak,vec se odlaze. A ako se desi situacija da pomere opening za 7 dana na svim skijalistima, kako bi se kopainik prvo otvorio, pa onda stara pl. i zlatibor onda ce svima biti jasno kako i sta ima prioritet zbog monopola..sacekajmo do ujutru da nam otvore oci iz skijalista. Pozdrav svim plusevima i minusima

2+3 = (malim slovima)