PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  30.11.2014. 16:13

Pozdrav svima, nažalost sada nema snega na kopu :o>:( imam ja neke prognoze ali 65-70% sigurne. Do 13.1 na Kopaoniku će po prognozama pasti od 150 do 100cm snega a do nove godine oko 70-75cm snega :D

2+3 = (malim slovima)