PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker  |   |  25.11.2014. 12:52

Ovi osnezavaju na +1 hahhaha,uhvatila panika ove iz ss-a hehe. brat najbolje ti je da ides za priboj pa nova varos preko zlatara kroz sjenicu u novi pazar. onda odatle ti je 40km preko rudnice do ski centra. put dobar super a i najblize ti je. pzz

2+3 = (malim slovima)