infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Duga devetka |
|
25.11.2014. 00:05
A zasto krijete tu vlasnicku strukturu Rtnja kao zmija noge?Kao nas skijase to ne treba da brine. A sta je problem da znamo ko vodi Rtanj i kako se finansira pre i posle pozara? Pa vi od nas skijasa i gostiju zivite i naravno da nas sve interesuje. Tuzno je kada ovde procitamo da je Rtanj u dugovima, da nije imao struju, da su dve vlasnicke struje zavadjene na noz i ko ce ga znati sta sve jos sto ne znamo. Gde ima dima ima tu ima i vatre.Neko rece da Rtnja vise nema na infokopu. Ajde neka nam Stevs kaze sto ga nema.
2+3 = (malim slovima)