PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stari Rtanj  |   |  23.11.2014. 02:31

@stari skijas

Apsolutno se slazem sa tobom. Eh onaj miris starog punog drveta, ona vecernja atmosfera, sve je nekako podsecalo na 80te godine i kada smo svi ucili i naucili da skijamo.

Danas je Rtanj iverica bez duse i kraj price. Dosli divlji i oterali pitome.

2+3 = (malim slovima)