PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Joca Boca  |   |  20.11.2014. 14:00

@Taxista: Ja te ne plasim samo iznosim cinjenice. Vlasnicka struktrua je nesto tipa 45% Orion, 45% Udruzenje Rtanj i 5-10% akcionari sa nekom vezom sa železnicom. Svake godine je drugi upravnik da bi se zadovoljile sve tri strane. A onda jedni prave dugove pa onda dodju drugi pa kukaju na prve i tako u krug. Nema vise tu nista od starog Rtnja i one atmosfere. Na veliku zalost svih nas starih ljubitelja Planinskog doma Rtanj.

Sto bih te plasio pa vidis da odjednom nema Rtnja na stranicama infokopa a tu su bili koliko se ja secam od samog pocetka.

2+3 = (malim slovima)