PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

tata mata  |   |  16.11.2014. 12:04

Deco, citajte Kimijeve komentare i postove, pa necete pitati gluposti.

Za kolicinu snega u januaru pitajte baba-Vangu ili tako neke sa tarot kartama i kristalnim kuglama.

tata Mata

2+3 = (malim slovima)