PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker  |   |  15.11.2014. 12:23

Sve je to lijepo. Ali ja mislim da na ovoj temperaturi u nizim predelima nemoze biti prave zime ni u visim predelima. Bice ovde malo padavina ovo sto kimi kaze,ali generalno ce se to svesti na 5-6 cm snijega kojI ce se otopiti vec sutra dan. Zime jos nema svestan je I kimi toga.nego nas tesi. :-(

2+3 = (malim slovima)