PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  01.11.2014. 08:27

@jovo,

Kako se vise isplati kad je skijanje na Alpima nekoliko puta skuplje nego na Kopaoniku a i guzve na stazama mnogo vece ? Pa u toj Bugarskoj koju ti pominjes se ceka po sat vremena na gondoli , a skijasa na stazama ima vise nego mrava. A ski pass duplo skuplji skoro nego na Kopaoniku za 6 dana skijanja. U Austriji,Italiji, Francuskoj ski pass je 40-50 evra dan sto znaci 3 puta skuplji nego na Kopaoniku.

2+3 = (malim slovima)