PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Бане  |   |  20.10.2014. 18:53

Кими,

навикли смо да се јављаш у овом одељку - ,,Web kamere''''(или како се то већ каже).
Видео сам твоју најаву са ,,Vremenske prognoze''''.
Лепо, иако сам навикао на неформалинији тон правовремених јављања и одговора на питања.
Немој да нас ,,остављаш''''.

2+3 = (malim slovima)