PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kopaoničanin  |   |  20.10.2014. 15:20

@dstefann93
Objavljivanje cenovnika ne zavisi od Skijališta Srbije već od Vlade Srbije koja godinama unazad odlučuje o ceni ski pass-a u poslednjoj sekundi pred početak sezone.

2+3 = (malim slovima)