PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  20.10.2014. 12:34

Pa normalno da neizbace cenovnik,jer gledaju da napumpaju cenu sto vise,nesto ga mute uvijek,kako bi podigli cenu,kad zavrse zapocetu zicaru na kopu,to ce im biti izgovor za astronomske cene ski pasa.. a sto se padavina tice valjda do subote 35cm nadajmo se i vise ;)

2+3 = (malim slovima)