PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dstefann93  |   |  20.10.2014. 11:36

Strasno je koliko smo azurni, tj ovi nasi iz skijalista 10 godina zaredom ne mogu da izbace cenivnik ski pass-a pre pocetka decembra. Svaka cast za zicare ali ovo je primedba, vidite kako OC-JAHORINA vec ima zvanican cenovnik.
Hvala.

2+3 = (malim slovima)