PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milojica  |   |  01.10.2014. 14:06

Ne bih da razocaram sve zaljubljenike u Kopaonik i stazu Krcmar, ali prema veoma pouzdanim informacijama direktno od radnika koji izvode radove na izgradnji ove zicare, postoji mogucnost da ce radovi potrajati tj da staza nece biti spremna ni ove sezone.
Ako ima nekog upucenijeg, voleo bih da ovu informaciju demantuje ili bar da neko objasnjenje.

2+3 = (malim slovima)