PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
Utisci sa Kopaonika u sezoni 2013/2014

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MeteoPlaneta  |   |  25.12.2013. 17:23

Stevs, mi se potpuno slažemo sa tobom. Ali, nadamo se da to i mnogi drugi vide, ovde ustvari ne vlada nikakva "trka" između nas i bilo koga drugog, u ovom slučaju Kimija.

Ono što je ovde problem, jeste što su mnogi počeli da komentarima (a ne davanjem plusa, odnosno minusa) ocenjuju nečije prognoze. Neki su navikli na Kimija, i sada nas "prognone". Sa druge strane, ima i onih koji objektivno gledaju na stvari, kojima se sviđa naša prognoza i hvala im na tome.

Iskreno, i to je normalno (evo i Stevs je rekao da je dozvoljeno), osim prognoze mi ponekad promovišemo naš sajt. Očigledno i to nekima smeta, i zbog toga smo doneli odluku da više ne pišemo prognoze i nećemo ih pisati.

Verujte, mnogo više koristi imaju oni koji su ovde čitali naše prognoze (što podstiče i veću posećenost ove stranice na sajtu InfoKop), nego mi od klikova na linkove. Shodno tome, evo mi Kimiju i njegovim ljubiteljima ostavljamo širom otvorene ruke...bez ljutnje, i ikakvog rivalstva, ali očigledno su emocije ka snegu i Kimiju ovde presudile.

I za kraj, baš ćemo da vidimo da li će pasti tih najmanje 8-10cm snega sutra i u petak...čitajte: nema šanse! I onda se zapitajmo, da li je cilj subjektivno očekivati toliko novog snega, doći na Kopaonik, i ispaliti se?

2+3 = (malim slovima)