PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KimiVB  |   |  30.09.2013. 18:49

Mislim na utorak Bojane,moja greska :) U utorak ce od sredine dana doci do pada temperature na visini uz severne vetrove,ali ce kao sto sam ranije spomenuo padavine oslabiti :)

Bice hladno sve do vikenda,a do noci sreda na cetvrtak ce biti uslova za slabije padavine.

Trenutno ima snega po Sloveniji iznad 1700m nm,nadamo se da ce tako sutra popodne i uvece biti i kod nas .
:)

2+3 = (malim slovima)