infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
KimiVB |
|
30.09.2013. 18:49
Mislim na utorak Bojane,moja greska :) U utorak ce od sredine dana doci do pada temperature na visini uz severne vetrove,ali ce kao sto sam ranije spomenuo padavine oslabiti :)Bice hladno sve do vikenda,a do noci sreda na cetvrtak ce biti uslova za slabije padavine.Trenutno ima snega po Sloveniji iznad 1700m nm,nadamo se da ce tako sutra popodne i uvece biti i kod nas . :)
2+3 = (malim slovima)