1. Uposlite nekog programera da vam resi problem praznih korpi...dok je gužva. 2.ski skola treba da ide preko reda ali ne bahato. Znaci ucitelj prvi , pa za njim obelezeni ucenici, pa molim lepo 😊. Sramotno je da kulturniji budu skijasi od ski škola. 3 na kraju...odrediti po jednu stazu iz težine plava crvena i crna samo za ski škole pa nek se tamo pretiču međusobno.
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li neko od skijaša ko je trenutno na Kopaoniku ima informaciju kako se drži Sunčana Dolina? Ne mogu da pronađem kameru koja pokriva te staze, a vidim da je samo 1 u funkciji, dok recimo 1B i 1C nisu. Takođe, kako je moguće da ski-put 3-1C bude u funkciji, ako staza nije? Izvinjavam se ako je pitanje “glupo”, i hvala svima unapred na odgovoru.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav, Zanima me cena najma ski opreme za devojčicu, 6 god. Ako može neka preporuka. Da li se više isplati iznajmiti na Kopu ili u poneti iznajmljenu. Javljam se iz BIH, ovde je najam oko 80€, za 7 dana. Pozdrav
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Bela reka plava juce tj 14.01. je pocela konacno,Crna ne radi.Oprez pri izlazu na samu stazu sve je kamenje.Jos jedna sramota za skijaliste Srbije
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da ti dam jedan primer od prošle nedelje, dogodio se ćerci naših prijatelja. Ski čas, 1 sat. Instruktor po preporuci. Za sat vremena je uspeo da se popne jednom na Karaman greben i polako spusti dole sa detetom. Kada su drugi put došli na red prošao je ¹ sat. Da bi ispao fer pobudio je da spoji 2-3 deteta besplatno kako bi im pokazao još neke tehnike. Mislite da je to fer ili je trebao da kaže zdravo, nisam kriv. Zato ću sada svakome ko pita da preporučim tog instruktora
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nije otvorena
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Tako je ! Cist bezobrazluk. Na to sve napisano jos instruktor postavi stap, kao rampu, ispred mojih skija kako propustio sve svoje polaznike. Kada su deca u pitanju to mi i nije zao da propustim ali je mnogo onih koji skijaju sa instruktorom jer se poznaju pa se svercuju preko reda. Ja obicno poturim u takvim situacijama svoje dete ispred pa ako ih nije sramota da se guraju sa 9god detetom neka ih.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pa zato sto skijas u Srbiji....radice ali u aprilu😂😂😂
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Skijas Evo ja cu probati da dam odgovorim. Mozda zato sto Pancic nema ni jedan fensi kafic na sebi dok KGB ima nekolicinu? Naravno, skijalistima je neisplativo da pale dve zicare kad samo jedna "mora" da radi.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li je red da se ponovo pusti ski lift Treska, s obzirom da je napadalo dovoljno snega za izvlačenje?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zasto ne rade sve Gobelje?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Dobar dan, ranac teget boje je zaboravljen na zicari Mali karaman oko 14:20h. Ukoliko ga je neko pronasao molio bih Vas da napisete gse ste ga ostavili. Hvala unapred
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Баја показује детету четинаре горе код Крста и говори му: "Видиш сине, ово ти је Панчићева оморика". И то му објашњава тако убедљиво и са таквим ентузијазмом да је то невероватно...
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kakve su staze danas?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li karta iz ove sezone moze da se dopuni na uplatnom mestu ili mora opet izdavanje nove
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li će pustiti malo jezero od sutra?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Novi plot twist, gondola ipak od 27.12. Ako nista drugo, bar malo osluskuju musterije...🙂
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav svim skijasima i borderima. Molim vas za informaciju, da li je napokon proradila Bela Reka 1? Na info piše da radi, a kažu mi neki da nije nijedan dan radila. Hvala unapred
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li neko zna kad će proraditi cela strana kod Jarma znači i Gobelje obe baš su lepe staze a šteta sto ne rade?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da ponovim pitanje.😀Da li je nekome poznato da li radi veliki parking kod tehničke baze, Malog jezera? U blizini Miće Fischera ski servisa.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)postoji li negde rangiranje crvenih i crnih staza na kopu, pocev od najlakse prema najtezoj? do sada sam isao samo na duboku (od skretanja sa karaman grebena pa do dna) i cini mi se da sam je prilicno dobro savlada. hteo bih da probam i ostale staze, ali ne bih da ometam bolje skijase.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@micoTaj deo koji si vozio je laksi deo Duboke(od Pajinog presla do D2). Mozes da probas Duboku od pocetka, sa Pancica.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kakva je situacija generalno sa stazama ? Prognoze nisu optimisticne sto se tice snega, pise da je sneg na stazi 30-40cm , kamere i live stanje nema gde pouzdano da se vidi? Da li vredi dolaziti prve nedelje februara?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Gongola do pre 5 min nije radila za skijaše. Bar držite status ispravan…
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Koji pit iz Beograda je prohodan ?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Dva meseca se skijalo isključivo na veštačkom snegu, bilo je 0cm prirodnog. Sada je preko te podloge palo 60cm snega. Kako tačno zamišljate da posle jednog otopljenja, koje je pritom anticiklonalnog tipa, nestane sav sneg?Pri čemu će topljenje biti minimalno i vrlo verovatno će uslovi za skijanje biti odlični - niska vlažnost i mirno vreme. Dovoljno je da pogledate prognozu. Kad je temperatura u plusu, tačka rose je sve vreme u minusu, znači da je topljenje snega minimalno.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li samo Karaman radi za nocno
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Molim sve vas koji ste trenutno na Kopu da kazete kakva je situacija za skijanje i šta mislite da li se isplati doći sledeće nedelje? Vidim da nema novih objava...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Malo me brine vikend da li ce uopste biti skijanja...Koliko je realno da produze sezonu sledece nedelje?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zašto popust na ski pass nice barem 50 posto kad nije ni 20 posto skijališta u funkciji
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sinoc stigao preko JB, bez problema. Tokom noci napadalo jos desetak cm, ujutru cekanje na kupovinu ski pass-a sat vremena jer je bila guzva, do 12h sasvim lepo skijanje a posle kacamak na Dubokoj 2 i staze sad vec popustaju. Mokar i tezak sneg puni ono kafica sto radi. Veliki minus sto se skijanjem ne moze do Skituljka :( sutra treba poraniti i uhvatiti par sati skijanja i pakovanje pa nazad ... pozz za kraj sezone
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Budimo realni:3-krevetni apartman,7 nocenja u konacima 340€ (113 po osobi) + sestodnevni ski pas -nesto ispod 90€ + prevoz (tamo i nazad) 40€ = ~250€ (mozei jeftinije :)) ...Razlika jos u duzini putovanja 5 sati do Kopa ili ... do Francuske. ;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Oni tamo idu da skijaju i uvece su toliko umorni.....;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Vidis, da je Kop nekom srecom na istoj planeti kao ti tamo neki centri, to "otvaranje sezone" bi moralo da garantuje da je otvoreno i sredjeno preko 90% staza, te ne bi ni morao da proveravas stanje ovde!Inace, naravno da iz istog razloga proveravam ovu stranu, doduse znajuci da je to uzaludan posao, jer na Kopu bez metar snega na pocetku sezone nema nista od skijanja!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ljudi,hoce li da bude nesto od ovih staza oko 10 januara? Da proradi jos neka? :/
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)šta predviđate za sledeću nedelju? hoće li biti snega?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Postovani,ja sam očajan skijaš,ali za 250 evra na Pamporovu i u Banskom,imam 7 dana polupansion sa prevozom,hoteli imaju sve za prave skijaše i veliki broj uredjenih staza za skijanje,i dovoljno snega...sve možete proveriti na njihovim uredjenim sajtovima...a na Kopaonik ne bih išao i da mi plate,jer nemaju ni wc kad mi se prikaki.skijaš u razvoju
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)8)IMA LI NA KOPU SNEGA ILI NE VIDIM DA JE TEMPERATURA +6 , I NE SVAĐAJTE SE KO HOĆE NEKA IDE NAPOLJE NA SKIJANJE A KO NE NEKA DOĐE NA KOP. JESTE DA NAS STALNO KRADUCKAJU NA SVIM STRANAMA ALI BOLJE NAŠI NEGO NJIHOVI.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dali je korektno da ski pas naplate u punoj ceni a samo 3-4 staze da rade?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Covece smorio si vise sa Francuskom .Aj idi vise u tu Francusku i prestani da nas zracis.Necemo u Francusku , daleko nam je , skupo nam je , i ne zelimo tvoj smestaj za izbeglice.Shvati , NE ZANIMA NAS. Ovo je sajt o Kopu ili pisi na tu temu ili ne spamuj vise.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pailhead je opasan gusitelj.Procitajte neki od postova na skijanj.rs i shvaticete o kakvom smaracu je rec.Ne znam kad stigne da skija kad je ceo dan na netu i u svakoj corbi mirodjija.Zato se ne palite i ne odgovarajte na njegove komentare , decku je mnogo dosadno i pojesce vam svu energiju. Btw ako malo prelistate njegove postove na gore pomenutom sajtu shvaticete da decko toliko lupeta da je to strasno. Ako mene pitate banovao bi ga sa sajta zbog spamovanja i promasenih tema.Toliko o tome.Svima vam zelim puno snega na NASEM Kopu.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li stvarno ce postojati zbrana voznje van staza na kopaoniku ili to klinci pricaju svasta ? Zna li neko ozbiljno nesto o ovome ?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jel zna neko koja je cena iznajmljivanja skija?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)zna li neko pada li sneg danas na kop-u ..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Trenutno pada sneg a i topovi rade bilo je oko -5 tako da ko misli na brdo nek krene......;)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jutros sam stigao na Kopaonik...Za sada sam zadovoljan sneg pada ceo dan i sada ga ima oko 15 cm i dalje ne prestaje...Na stazama je nekih 30 cm...Jedini problem je sto je jako hladno :) Ski oprema je oko 2000 dinara :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dolazimo prva ned. u Feb.;)pustite sve staze!Da li naplacuju parking na jarmu!pozz.zelim vam dosta snega i dobro skijanje!
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kada ce da puste suncanu dolinu i marine vode??
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)BORISLAVE ZA SKI PASS SI U PRAVU. Sama cena od 90e i nije velika ALI DA SVE ŽICE RADE (grrrr)što vrlo često nije slučaj.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Eno zaprašuju Marine vode. Od sutra dakle kreće pravo guštanje.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)