Zna li neko kakva je situacija danas? Vidim.na kamerama.da i nema baš nešto snijega...imam rezervacije za 15.12....da li će biti dovoljno padavina do tada...najavili su dosta padavina ovih dana, ali koliko vidim nema ih :( Ima li šanse da otvore još koju stazu sem Pančićevog vrha do vikenda?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)GREEN SKI BAR & RESTAURANT..divna kamera..koja snima iz svih uglova da i mi koji nismo u mogucnosti da idemo na kopaonik gledamo bar ovako..hvala.treba biti covek.:):):):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li ima sanse da otvore Karaman Greben ovih dana posto je zahladnelo?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nije toliko problem temperatura već jugo koji najavljuju. Odavno nije bio toliko dominantan u ovom periodu. Ako najave budu tačne nema normalnog skijanja pre januara
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)aco da li to HARP radi pa neces da nam saopstis sta nas ceka ove zime ?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bice pravi izazov u narednom periodu odrzavati barem i deo staza,a kamoli celo skijaliste,zbog cestih perioda visokih temperatura.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Не могу да верујем да постоји неко ко долази на Копаоник да плати 70% пуне цене ски паса да би скијао на три смешно јадне стазе, по лапавици и киши и још се радује због тога.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Aco,Hoće li biti to zatopljenje od 15-16og isto toliko katastrofalno kao ovo prethodno?Neće valjda opet neka kiša.. Hvala ti unapred na odgovor😊
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nadamo se da su SS svesna situacije i da će prioritetne dve tri staze krenuti da osnežavaju u toku noći čim uslovi to dozvole... Jako je bitno da se osnežavanje vrši punom parom naredna tri dana... Veliki pozdrav!🙋♂️
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Lion Zvezdara To verovatno samo tvoja prognoza tako kaže, od četvrtka petka je bas otopljenje kao i ovog vikenda i nastavlja se na sledeću nedelju tako da si ti očigledno promašio mesec, haha.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ništa od skijanja do srede, info sa skijališta. Pozdrav svima
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Gde si ti video da za vikend stiže toplo vreme kad sve prognoze kažu da će biti puno snega od sledeće subote? Samo je za četvrtak i petak najavljeno kratkotrajno zatopljenje koje ne može značajno da utiče na staze ako se dovoljno osneže u naredna 3 dana. Prestanite da širite pesimistične i lažne vesti ovde.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Nepostoji mogucnost skijanja od ponedeljka .. u petak i za vikend opet stize toplo vreme. Neverujem da ce osnezavati staze 3-4 dana i sve se potrosi i istopi za vikend .. tesko pre 20 decembra neko skijanje normalno to je realnost zelje su drugo
(+32) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Konačno trpaaaj!!! Dolasim prekosutra!
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Постоји нешто што се зове временска прогноза, има је на више сајтова, 10 дана унапред. Ко је отишао на овај ски closing, или не иде тамо због скијања, или....
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)A jel uopste postoji mogucnost (ne od SS nego tehnickih i to) da se skija na Krstu na onoj plastici kad ovako nema snega?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bilo bi dobro da se da neka informacija da li će se staze osnežavati od sutra, vidim da se najavljuju idealni uslovi za to, a mnogo nas je planiralo dolazak na više dana od kraja nedelje. Takođe i neka malo detaljnija prognoza vremena za narednih 7 dana ne bi bila na odmet :)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Nažaost, zbog nedostatka snega, od nas više nema skijanja na Kopaoniku. Na uživo kameri sa Viceroy-a, koja sada radi u live streamu, možete da vidite koliko je odnet sneg.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pozdrav za društvo! Izdržite jos nocas, vec sutra u drugom delu dana, a posebno u toku noci(nedelja na ponedeljak), kišu smenjuje sneg i temperatura u minus. Bice snega prirodnog(narocito krajem iduce sedmice), uslova za veštačko osnežavanje (posebno u ponedeljak i utorak). Tako da samo jos malo strpljenja, skijasi i snegoljupci uskoro dolaze na svoje😊 Poseban pozdrav za Aca, od kojeg očekujem takođe lepe vesti, vezane za prognozu( i da potvrdi ovu moju) 😁
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zbog izuzetno nepovoljnih vremenskih uslova (temperatura u plusu, nedostatak snega, kiša koja već dva dana pada, kao i vetra južnih pravaca), postoji mogućnost da sutra ne radi skijalište Kopaonik.Ako bude bilo mogućnosti, u funkciji će biti samo staza Malo jezero.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Evo i mi došli na ski opening. Jeste da smo potrošili malo više para na transport ali isplati se otići ako radi 26 od 31 zica.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@bane_z Biće promenjivo vreme. Cilj će im biti za početak da nabace koliko toliko snega na Karaman Greben. Za 2 nedelje teško da možemo da očekujemo nešto više od Malog Jezera, KGB-a, Krsta, Pančića i eventualno Malog Karamana. Videćemo...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Obzirom na trenutno stanje i prognozu koja se očekuje, šta je relano da proradi od staza za 2 nedelje?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dve rotirajuce kamere sa Kopa?!? Vrh!!!
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Vreme je da se ozbiljno razmisli o datumu otvaranja. Ovo je prerano.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja sam na Kopu, snega ima samo u tragovima, blato, kisa, magla, kao u horor filmu.. Na svakom koraku pesak, sut, zica... zbog silne izgradnje, planina upropascena, da ne pricam o snobovima koji ovde dolaze, jer cene su toliko visoke da mozete misliti ko samo moze sebi priustiti zimovanje u ovim uslovima... Samo jedna turska kafa ide do 300 din pa gledajte ostalo
(+33) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Su A ko to nije za bolje? Na koga si ti toliko besan? Opening nije uspeo i sad si ti srecan 🤦♂️
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Od ponedeljka bice uslova za vestacko osnezavanje.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Eh moj druze i ja volim kop, rodjen sam u podnozju. Ali trenutno radim u firmi TEHNO ALPIN, firmi koja odrzava sisteme za osnezavanje. Imam tu privilegiju da sam obiso sve ski centre u evropi. O tome pisem, cene tri puta vise nego u bilo kom centru a usluga nula. Polovina zica ne radi u najvecem spicu za novu godinu.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ima li sanse da se popravi stanje do sledeceg vikenda i pusti jos koja staza?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Po čemu li se skija sad, u četvrtak je bilo kritično a tek sad...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)kad ce biti ozbiljnijeg snega na kopaoniku ,moze li neka prognoza ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Odlican ski opening. Ha ha ha. I treba ovako priroda da se poigra sa takvim skijalistem i takvim ljudima tamo. Ali ok, slusali ste Lukasa i Cece raznorazne. Ni niste za bolje.
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sve to jesu ski centri, medjutim, nemarnošću i divljom gradnjom na planinama, dodjemo do toga da su parking i hoteli na stazi.. Svako ko je bio u Banskom može da posvedoči kako bi trebalo da izgleda pravi ski centar. Sve i da na gondoli ima gužve, ni na jednoj žici se ne čeka duže od minut.. Na Kopu se spuštaš 2 minuta, da bi onda čekao žicu 20..
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@velja - zaboravio si da kazes i kad nije magla, i kad ih ne mrzi da pripreme staze kako treba...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Zupljanin (Android)Kopaonik je naš najbolji i jedini ski centar,Tornik i Stara planina teško da mogu se nazovu ski centrima.I da ima skijanja i to dobrog samo treba vešto izabrati termine kada nije raspust i kada nisu praznici.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Nije mi jasno ko jos Kopaonik smatra ski centrom. Nema ni S od skijalista, tuga.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Kao i vecina drugih reci, rec "pokupiti" u nasem jeziku ima vise znacenja :D
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dragi ljudi niste razumeli. Pokupili su me ljudi koji rade na skijalištu i bila je puka slučajnost da je čovek bio iza mene i mogao odmah da reaguje i da me preveze. Niko me nije udario pala sam sama i to je bitno da kazem. Želim vam svima bezbedno skijanje ove sezone! 🙏
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ako sam dobro razumeo neko Vas je na stazi pokupio ski skuterom dok ste skijali i povreduo i nije pronadjen odnosno sankcionisan od strane nadleznih!??ja ne mogu da verujem da je postalo normalno da se na stazi vozi skuter ili sanke doknima skijasa i da to nadlezni dozvoljavaju, katastrofa!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dakle, ponovo divljanje po stazama sa ski sankama? Kao pre 15sk godina? Ako se neko seća, to je toliko bilo poprimilo maha da su na kraju poslali policiju da patrolira po stazama i imali su svoje patrole dok se situacija nien razrešila. Proteklih godina opet poći je divljanje. Sad dva dana skijanja, dve staze i ponovo povrede.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Saopštenje za medije prenosimo u celosti i bez izmena:Udruženje vlasnika apartmana i lokala "Konaci na Kopaoniku" preuzelo je upravljanje kompleksom “Konaci”Link >>>
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Juče sam imala nezgodu na stazi, posekla sam butinu. Htela bih samo da se zahvalim ljudima iz Gorske službe i radnicima na skijalištu na svemu! Tako su bili organizovani i puni podrške da neman reči kojima bih izrazila zahvalnost.🙏 Takođe i ljudi iz Trauma centra koji su mi sanirali ranu. Hvala ljudi svima!! Ukoliko neko zna ime coveka koji me je pokupio skuterom na stazi ili ako prati ove komentare bila bih jako zahvalna da imam tu informaciju. Hvala puno još jednom svima i nadam se da se vidimo ove sezone! ❤️
(+31) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)На сву срећу нисам једини који је приметио аутомобиле на стази! Али вероватно са нама нешто није уреду, јер замислите, човек дође у посету овим монуметналним „споменицима“ српског просторног планирања, који се виде баш на камери Караман Гребен полаз, и мора да паркира возило у подземну гаражу, јел би се то онда рачунало да је био тамо?Пре неку годину је слика била још живописнија, жао ми је било што ту слику нисам могао овде да поделим. Аутомобили буквално на стази, без заштитне ограде, и пешаци који их заобилазе наравно по стази јер немају куда да се прошетају поред тих велелепних грађевина, које сматрам да су требале још мало да се извуку на стазу, јер овако су далеко, не мош'' човек ни с прозора у корпу, стварно нема смисла!!Ај живи били и да нам падне снег што пре!
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Lepo piše: KAMERA KARAMAN GREBEN POLAZ | 1.729M...ova brojka je sigurno širina u metrima u tom delu...:DBudite mi zdravi i vesseli ...
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel realno da parkirana vozila stoje tik uz kraj KG-a?Sta ce biti kad bude vise skijasa, ovako deluje da je to kao levak pred kraj staze.
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ovo je jedan od onih dana 😀 Ali sa druge strane.
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aqua park ali skija se.
(+30) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Čekamo prve utiske sa staze, javljajte ko prvi završi kakva je situacija.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Koliko ove sezone kosta dnevna parking karta kod Konaka????
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)